У новому відділенні реконструктивно-пластичної хірургії вже отримали допомогу 46 бійців
Нове відділенні реконструктивно-пластичної хірургії було відкрито в червні цього рокуна базі Київської міської клінічної лікарні № 6 для надання високоспеціалізованої медичної допомоги військовослужбовцям
А сьогодні директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург повідомила, що вже проліковано 46 воїнів ЗСУ. За її словами, у відділенні створено належні умови для використання сучасних мікрохірургічних методик, новітніх технологій та методів лікування, що дозволяють знизити летальність, інвалідизацію, а також кількість ускладнень після оперативних втручань.
«Сьогодні потреба в лікуванні потерпілих із наслідками бойової травми досить велика. І багато наших захисників потребують відновлення функцій органів і систем, покращення естетичного вигляду різних уражених ділянок обличчя, кінцівок, тулубу. Тож столичні комунальні клініки мають розвивати цей напрям надання медичної допомоги»
Валентина Гінзбург також розповіла, що нове відділення розраховане на 30 ліжок. Хірурги, які там працюють, володіють новітніми техніками у сфері лікування військових поранень (якими, до речі, сьогодні володіє обмежена кількість спеціалістів). Наприклад, таких як пошкодження з ураженням кісткових тканин, м’яких тканин, судин, нервів, опіки з ураженням великої площі шкірних покривів, дефекти шкіри після мінно-вибухових травм тощо. Мікрохірургічні технології, якими користуються лікарі, забезпечують збереження кінцівок, запобігають розвитку інфекційних та інших ускладнень при дефектах черевної стінки, грудної порожнини, черепа і дозволяють знизити інвалідизацію хворих, отримати добрі функціональні та естетичні результати та зменшити терміни перебування у стаціонарі. Використання сучасних мікросудинних технологій у поєднанні з комплексом підготовчих заходів та методів клітинної терапії дозволяє отримати клінічний, функціональний та естетичний ефект на рівні світових стандартів.
КНП «Київська міська клінічна лікарня № 6» співпрацює з Київським та Львівським військовими шпиталями, а також із міськими клінічними лікарнями Києва, з яких направляються пацієнти для подальшого лікування та реабілітації.
«Дякую нашим воїнам, які боронять нас на передовій. І нашим лікарям, у яких наразі свій фронт, за те, що попри все не зупиняються, працюють і навчаються новому, щоб ті, кому потрібна сьогодні медична допомога, отримували її вчасно та на найвищому рівні», — наголосила Валентина Гінзбург.
Віктор ЯРОШЕНКО, газета «Хрещатик»