У Києві на маршрути вийшли нові низькопідлогові тролейбуси та автобуси

Столиця отримала сучасний громадський транспорт із пандусами, кондиціонерами та системою відеонагляду, закуплений у межах угод із ЄІБ та українськими постачальниками.
На столичні маршрути вийшов новий сучасний низькопідлоговий пасажирський транспорт: 8 тролейбусів, придбаних згідно з договором між КП «Київпастранс» і ТОВ «Політехносервіс», і 5 автобусів (остання партія з 85), закуплених у межах фінансової угоди з Європейським інвестиційним банком за проєктом «Міський громадський транспорт України».
Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Сьогодні на міські маршрути вийшли нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси. Київ отримав першу партію — 8 тролейбусів, придбаних згідно з договором між КП „Київпастранс“ і ТОВ „Політехносервіс“. Загалом місто отримає 16 таких тролейбусів. Ще 8 очікуємо до кінця липня. Вийшли на маршрути і ще 5 сучасних турецьких автобусів — це вже остання партія з 85. Їх закупили у межах фінансової угоди з Європейським інвестиційним банком за проєктом „Міський громадський транспорт України“. Кредитна позика ЄІБ — 18,5 млн євро», — написав Віталій Кличко.
Довжина тролейбусів та автобусів — 12 м. Транспорт обладнаний пандусом для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. У салонах — інформаційне табло, система кондиціонування та опалення, камери відеоспостереження, система озвучення зупинок, енергоощадне LED-освітлення і тоноване скло.


«Місто продовжує оновлювати громадський транспорт, підвищувати його доступність. Столиця дбає про комфорт і безпеку киян та гостей міста», — наголосив Віталій Кличко.
Віктор ЯРОШЕНКО, газета «Хрещатик»