Кияни привезли додому дві нагороди з Токіо
![На стадіоні у Токіо](/uploads/2021/08/09/223375440_4260473857365445_5635189412167185798_n.jpg)
У неділю 8 серпня закінчилися Олімпійскі ігри в Токіо, вони стали першими в історії які пройшли без глядачів.
Україна зайняла 44 місце на Олімпіаді в Токіо і стала 16-ою країною в рейтингу за загальною кількістю завойованих медалей: на рахунку 153 українських спортсменів 19 олімпійських медалей: одна золота, 6 срібних і 12 бронзових, двоє з українців — кияни. Цю Олімпіаду виграли американці.
![](/uploads/2021/08/09/231628058_4260473704032127_8759473574018870092_n.jpg)
Через коронавірусну пандемію діяли максимальні заходи безпеки. Спортсменам заборонялося виходити з олімпійського селища, їх постійно тестували на коронавірус, вони обов’язково носили маски.
![](/uploads/2021/08/09/233380824_4260473900698774_9109187459789597688_n.jpg)
![](/uploads/2021/08/09/233600396_4260474120698752_9101657598041247255_n.jpg)
![](/uploads/2021/08/09/233523501_4260473890698775_3617500216117051424_n.jpg)
«Олімпіада в Токіо стала Олімпіадою надії, солідарності й миру», — сказав на церемонії глава МОК Томас Бах.
Через три роки всі спортсмени з’їдуться в Париж на наступні Олімпійські ігри. Прапор Олімпіади на церемонії передали меру Парижа Анні Ідальго.
Марина ТКАЧУК