Марина Хонда: «У Києві впроваджуються нові соціальні послуги»
![Заступниця голови КМДА Марина Хонда](/uploads/2021/05/15/2bob_6337__2.jpg)
Вчора у столиці відбулась перша колегія соціальних служб Києва
У своїй доповіді заступниця голови КМДА Марина Хонда наголосила, що для ефективного впровадження нових соціальних послуг на місцевому рівні потрібна чітка взаємодія влади, соціальних служб та отримувачів послуг.
«Складність у тому, що для Києва, де зареєстровано 2,9 мільйона людей, звести всі дані в єдину систему дуже складно, бо вона не зводилася 30 років. Послуга має бути максимально наближеною до людини, яка має на неї право. І перш за все, нам потрібно налагодити ефективну взаємодію між районами, міською владою, соціальними службами. Сьогодні ми зрозуміли, що міська влада, соціальні служби, отримувачі послуг — кожен по-своєму сприймають впровадження нових послуг!» — наголосила Хонда
В місті діє програма «Турбота. Назустріч киянам», а в соціальній сфері працює понад 10 тисяч фахівців. Це дає можливість впроваджувати нові соціальні послуги, зокрема соціальне таксі для осіб з інвалідністю, персональний асистент для дітей з інвалідністю, медіація та інші.
![](/uploads/2021/05/15/19d349f45d2e922321c40b66593e79e10.jpg)
Марина Хонда також додала, що такі колегії планується проводити на постійній основі із залученням громадськості, оскільки вони зарекомендували себе як ефективний майданчик для комунікації.
Віктор ЯРОШЕНКО, газета «Хрещатик»